Meble tapicerowane – nowy wymiar wygody i odpoczynku

Meble tapicerowane to niewątpliwie najpopularniejszy typ mebli wypoczynkowych, który święci triumfy w strefach relaksu w każdym wnętrzu. Oferta Style Home to bogaty asortyment mebli o różnym charakterze i przeznaczeniu. Wielkogabarytowe zestawy czy różne modele kanap i sof z funkcją spania zapewnią najwyższy standard wypoczynku. Propozycje od Style Home zachwycą również miłośników niewielkich puf i foteli. W naszym katalogu nie brak popularnych w ostatnich latach tapicerowanych mebli modułowych. W zależności od indywidualnych preferencji czy potrzeb użytkowych pozwalają one komponować oryginalne aranżacje przestrzeni.

Style Home – renomowany producent mebli tapicerowanych

Wieloletnia obecność w branży meblarskiej zapewniła nam doskonałą znajomość najnowszych trendów. Wśród mebli tapicerowanych, projektowanych przez Style Home, można więc znaleźć zarówno asortyment utrzymany w tonie minimalizmu, jak i bardziej wyszukane modele z oryginalnym wykończeniem w postaci głębokiego pikowania, obszycia czy dekoracyjnych guzików. Bezdyskusyjnym atutem mebli tapicerowanych od Style Home jest ich ponadprzeciętna trwałość. Obicia wykonujemy ze szlachetnych materiałów od światowej klasy hiszpańskich, portugalskich, brytyjskich i belgijskich producentów. Pokrycie trudnopalnymi tkaninami o klasie ścieralności do 500 000 cykli w skali Martindale’a gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia. Wykorzystanie nieodkształcalnej pianki na siedziskach zapewnia zaś wytrzymałość, a wybór materiałów hydrofobowych zabezpiecza przed wilgocią i ułatwia usuwanie plam.

Polskie meble tapicerowane gwarancją najwyższej jakości

Szeroka oferta mebli tapicerowanych czyni niekiedy wybór karkołomnym zadaniem. Nasze meble tapicerowane dumnie reprezentują polską branżę na tle renomowanych światowych marek. Ta linia produktów Style Home może poszczycić się certyfikacjami, które poświadczają najwyższą jakość, ponadprzeciętną trwałość oraz wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki naszym kolekcjom znak MADE IN POLAND doczekał się należnego mu prestiżu. W środowisku międzynarodowym jest uznawany za synonim solidnego wykonania i atrakcyjnego designu.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland