Krzesła bankietowe – idealna oprawa każdej okazji

Krzesła bankietowe od polskiego producenta Style Home to doskonała propozycja dla osób, które cenią kunszt wykonania i ponadprzeciętną wygodę. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do lokali gastronomicznych i obiektów prowadzących działalność eventową, ale również do wszystkich miejsc użyteczności publicznej. Kolekcje od Style Home to szeroki wybór krzeseł do sal konferencyjnych, w których odbywają się sympozja, spotkania autorskie czy biznesowe. Zachwycająca estetyka wykonania mebli podkreśli klimat każdego miejsca, zapewniając gościom wysoki komfort użytkowania.

Krzesło bankietowe od Style Home – mariaż praktyczności i elegancji

Nasze krzesła bankietowe łączą w sobie szereg oczekiwanych cech: funkcjonalność, elegancję i klasę. W nieszablonowym designie tych mebli stosujemy rozwiązania gwarantujące wytrzymałość i trwałość. W projektowaniu siedzisk wykorzystujemy wyłącznie nieodkształcalną piankę, która zapewnia zadowalający wygląd również w przypadku intensywnego użytkowania. Sięgamy po materiały obiciowe, których wysoka jakość zapobiega najczęstszym uszkodzeniom mechanicznym i uławia utrzymanie mebli w czystości. Mając świadomość, że krzesła bankietowe są często transportowane, zespół naszych projektantów zadbał także o lekkość ich konstrukcji.

Wygoda użytkowników krzeseł bankietowych – to nasz priorytet!

Doskonale wiemy, że krzesła bankietowe i konferencyjne bywają miejscem, na którym goście przebywają nierzadko wiele godzin. Dokładamy zatem wszelkich starań, by zapewnić tym meblom nie tylko praktyczność i elegancję, ale także wygodę w użytkowaniu. Odpowiednie wyprofilowanie konstrukcji ma zminimalizować dyskomfort powodowany długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej. W naszej ofercie można znaleźć nieszablonowe krzesła z oparciem płynnie przechodzącym w funkcjonalne podłokietniki, które przyniosą ulgę zmęczonym ramionom i zapewnią odpowiedni balans ciała.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland