Stylowe i ponadczasowe meble hotelowe

Spójna aranżacja wnętrz i jakość mebli to wizytówka każdego obiektu hotelowego. Decyduje o jego charakterze, tworzy unikalny klimat i ma nieoceniony wpływ nie tylko na komfort pobytu gości i ich samopoczucie, ale także na postrzeganie miejsca. Mając to na uwadze, warto zadbać o najwyższy standard wykończenia. Jesteśmy cenionym na rynku producentem mebli hotelowych, które cieszą się sporym uznaniem wśród właścicieli krajowych i zagranicznych obiektów hotelowych. Niezależnie od koncepcji aranżacyjnej i pomysłowości projektanta nasza oferta będzie odpowiedzią na wszystkie oczekiwania! Meble hotelowe od Style Home to doskonała dekoracja komfortowych pokojów hotelowych, przytulnych stref relaksu czy eleganckich przestrzeni jadalnych.

Komfortowe wyposażenie hotelu od polskiego producenta

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie obiektów hotelowych. Tworzymy nie tylko stylowe sofy i meble wypoczynkowe, ale również fotele, pufy i krzesła o oryginalnym wzornictwie. Nasza marka jest rozpoznawalna przez klientów z całego świata. Meble z kolekcji Style Home są dopełnieniem przestrzeni renomowanych obiektów noclegowych w popularnych destynacjach turystycznych. Rozpiera nas duma, że dzięki determinacji i żmudnej pracy nasze produkty reprezentują polską branżę meblarską i są utożsamiane z wysoką jakością i estetyką wykonania.

Meble do hotelu, pensjonatu czy agroturystyki – oryginalne wzornictwo na miarę potrzeb

Doskonała znajomość rozwiązań architektonicznych i trendów na rynku wnętrzarskim czyni naszą ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań różnych segmentów odbiorców. Katalog Style Home to szereg propozycji skierowanych nie tylko do sieci hotelowych, ale także do miejsc o mniejszym zasięgu działalności: pensjonatów, hosteli czy obiektów agroturystycznych. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno krzesła do strefy wypoczynkowej i części restauracyjnej, jak i wygodne sofy, które zapewnią chwile relaksu gościom przebywającym w hotelowym lobby. Wzornictwo tych produktów to odpowiedź na zróżnicowane gusta inwestorów, projektantów i architektów. Gwarantujemy, że bez względu na specyfikę działalności, meble naszej produkcji spełnią wszystkie wymagania, a trwałość pozwoli im służyć przez długie lata.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland