How far will you
go to get comfortable?

CUSTOMISE: YOUR STYLE – YOUR SPACE – YOUR FURNITURE

MADE IN POLAND

MEBLE HOTELOWE

Choć większość klientów wybierających meble do hotelu zwraca szczególną uwagę na ich walory praktyczne, to jednak nie powinny one stanowić jedynego kryterium. Ostatecznie znajdują się one w każdym z hotelowych wnętrz wpływając na ich klimat i aranżację. Nie można zatem pominąć tego ważnego aspektu podczas tak ważnych zakupów!

KRZESŁA HOTELOWE

Można zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie ich kupuje się do hotelu najwięcej. Wcale nie łóżka, a właśnie krzesła! Ostatecznie w każdym pokoju powinno znaleźć się choć jedno czy dwa. Dalej mamy do wyposażenia też całą salę restauracyjną, a także pomieszczenia biurowe oraz konferencyjne, jeśli takimi dany obiekt dysponuje. Krzesła hotelowe pasujące do takich wnętrz mogą być zarówno tapicerowane, jak i wykonane z drewna lub innych trwałych materiałów. Krzesła drewniane cechują się swoim naturalnym, a przy tym ponadczasowym urokiem i nigdy nie wyjdą z mody. Ponadto są odporne na uszkodzenia, a ewentualne ślady zużycia pojawiają się po wielu, wielu latach, a nawet wtedy dodają im tylko uroku. Krzesła tapicerowane to z kolei propozycja do eleganckich, wręcz butikowych wnętrz. Nie oznacza to jednak, że nie są one odporne na uszkodzenia. Specjalnie dobrane tkaniny obiciowe nadają im znaczną trwałość i odporność na przedarcia, zalania, plamy i inne szkody.

SOFY HOTELOWE

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli hotelowych. Nasze meble: sofy, krzesła, fotele, znajdują się już w kilkudziesięciu hotelach, apartamentach i pensjonatach na całym świecie. Zapewniamy spełniające najwyższe standardy, doskonale dopasowane do potrzeb inwestora, wyposażenie restauracji, barów, pokojów hotelowych, foyer dla hoteli. Oferujemy meble wykonane z drewna i materiałów drewnopochodnych, a także tapicerowane, w tym krzesła barowe i restauracyjne oraz fotel i sofy do hoteli, również z funkcją spania. Produkujemy stoły restauracyjne i stoliki kawowe, których wzornictwo i kolorystykę możemy dostosować do indywidualnego zamówienia.

JAK WYBRAĆ MEBLE HOTELOWE?

To nigdy nie jest łatwe zadanie. Zawsze wiąże się z kompromisem pomiędzy ceną, stylem, a funkcjonalnością. Wierzmy, że meble hotelowe prezentowane w naszym sklepie stanowią idealne połączenie tych trzech cech. Ich różnorodność pozwala na dopasowanie czegoś do wnętrz w różnych stylach. Jednocześnie wpływa też na możliwość znalezienia mebli w cenie, która odpowiada często ograniczonemu budżetowi, co jest ważną zaletą zwłaszcza dla nowych, dopiero startujących hoteli i pensjonatów.

SOFY DO HOTELU

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli hotelowych. Nasze meble: sofy, krzesła, fotele, znajdują się już w kilkudziesięciu hotelach, apartamentach i pensjonatach na całym świecie. Zapewniamy spełniające najwyższe standardy, doskonale dopasowane do potrzeb inwestora, wyposażenie restauracji, barów, pokojów hotelowych, foyer dla hoteli.

Oferujemy meble wykonane z drewna i materiałów drewnopochodnych, a także tapicerowane, w tym krzesła hotelowe, barowe i restauracyjne oraz fotele i sofy, również z funkcją spania. Produkujemy stoły restauracyjne i stoliki kawowe, których wzornictwo i kolorystykę możemy dostosować do indywidualnego zamówienia.

Wszystkie nasze meble charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością i ponadczasowym wzornictwem. Spełniają najbardziej na świecie wyśrubowane brytyjskie normy bezpieczeństwa i higieniczności. Posiadają atesty wydane przez certyfikowany Instytut Jakości. Produkowane przez nas meble do hoteli są trudnopalne. Możemy podnieść ich poziom trudnopalności nawet do CRIP5.

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli hotelowych. Nasze meble: sofy, krzesła, fotele, znajdują się już w kilkudziesięciu hotelach, apartamentach i pensjonatach na całym świecie. Zapewniamy spełniające najwyższe standardy, doskonale dopasowane do potrzeb inwestora, wyposażenie restauracji, barów, pokojów hotelowych, foyer dla hoteli. Oferujemy meble wykonane z drewna i materiałów drewnopochodnych, a także tapicerowane, w tym krzesła barowe i restauracyjne oraz fotele i sofy do hoteli, również z funkcją spania. Produkujemy stoły restauracyjne i stoliki kawowe, których wzornictwo i kolorystykę możemy dostosować do indywidualnego zamówienia.

Made In Poland