Wygodne krzesła do restauracji i innych lokali gastronomicznych

Krzesła do restauracji to szczególna kategoria mebli polecanych do obiektów użyteczności publicznej. Z uwagi na przeznaczenie ich projektowanie jest sporym wyzwaniem i wymaga uwzględnienia kilku kluczowych cech: ponadprzeciętnej trwałości i solidności, funkcjonalności, wygody oraz wysokiej estetyki wykonania. Jako liderzy w branży meblarskiej opanowaliśmy tę sztukę do perfekcji! Oferujemy szeroki wybór krzeseł o klasycznej konstrukcji, jak również modeli, których design odpowiada modzie skandynawskiej bądź wpisuje się w aranżacje w stylu loft.

Wyposażenie strefy jadanej w lokalach gastronomicznych

Krzesła restauracyjne naszej marki zadowolą właścicieli różnych obiektów gastronomicznych. Wielość produktów, oryginalne wzornictwo, zróżnicowanie tkanin i ich szeroka gama kolorystyczna – to tylko niektóre atuty czyniące tę ofertę doskonałą opcją zarówno dla właścicieli dużych restauracji, jak i mniejszych obiektów gastronomicznych. Krzesła restauracyjne od Style Home staną się idealnym dopełnieniem aranżacji eleganckich sal restauracyjnych, w których odbywają się uroczystości weselne czy przyjęcia okolicznościowe. Sprawdzą się również w lokalach o mniej formalnym charakterze działalności. Krzesła z kolekcji long, uzupełnione o dodatkowy podnóżek, będą zaś najlepszą propozycją dla obiektów ze strefą barmańską.

Tapicerowane czy drewniane – jakie krzesło do restauracji wybrać?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. W wyborze krzeseł do restauracji należy kierować się nie tylko charakterem lokalu, ale i ogólną aranżacją wnętrz. Bezdyskusyjnym atutem tapicerowanych krzeseł restauracyjnych są szerokie siedziska i miękkie oparcia. W niczym nie ustępują im jednak ponadczasowe krzesła drewniane. Przeciwnie: ich bezdyskusyjną przewagą jest niewątpliwie łatwość w utrzymaniu czystości. Trzeba pamiętać, że krzesła są duszą restauracji, gdyż gromadzą przy jednym stole biesiadników. Komfort siedzenia decyduje nierzadko o czasie trwania spotkania czy imprezy, przekładając się w sposób realny na zyski właściciela. Warto więc zadbać, by wyposażenie restauracji było kompilacją kilku cech: wygody, trwałości i wysokiej estetyki wykonania. Nasza oferta spełnia wszystkie te wymogi.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland