Krzesła biurowe do każdej przestrzeni

Biuro to przestrzeń wymagająca szczególnej atencji podczas aranżacji wnętrz. Wybór mebli nie powinien być dziełem przypadku, lecz wnikliwie przemyślaną decyzją, która uwzględnia specyfikę miejsca i potrzeby pracownika. Wychodząc naprzeciw ewoluującym trendom w projektowaniu przestrzeni biurowych, wzbogaciliśmy ofertę o modele krzeseł drewnianych i tapicerowanych przeznaczonych do pracy biurowej. Ich atutem jest solidność oraz nieszablonowy design, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Różnorodność zastosowanych koncepcji projektowych czyni krzesła biurowe marki Style Home doskonałym wyborem zarówno do małej pracowni, jak i nowoczesnej przestrzeni typu open space. Warto jednak pamiętać, że biuro to nie tylko środowisko pracy, ale też miejsce spotkań z partnerami biznesowymi. Ranga tych wydarzeń wymaga odpowiedniego prestiżu, który zagwarantują eleganckie i klasyczne modele krzeseł.

Drewniane krzesła biurowe – idealna propozycja dla miłośników klasyki

Wprawdzie nowoczesne trendy przyznają prymat prostocie i minimalizmowi, niemniej klasyka zawsze jest w cenie. W aranżacji pomieszczeń biurowych doskonale sprawdzą się więc krzesła biurowe z litego drewna. W naszej ofercie dominują modele wykonane ze szlachetnego dębu czy mocnego drewna bukowego. Szeroki wybór wybarwienia pozwoli dopasować je do aranżacji biura, czyniąc jego wnętrze spójną i doskonale zaprojektowaną kompozycją. Transparentne lakierowanie wydobędzie wdzięk naturalnych sęków i słojów, zaś bogata oferta różnobarwnych bejc zaspokoi każdy gust. W przypadku dużych zamówień oferujemy klientom możliwość wyboru koloru dostosowanego do indywidualnych preferencji.

Tapicerowane krzesła biurowe – wygoda z ergonomią w parze

Tapicerowane krzesła biurowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy w pracy cenią sobie wygodę. Prostota i minimalistyczne kształty czy elegancki design i pałacowa stylizacja – nasza oferta jest odpowiedzią na każdą potrzebę. Szeroki wachlarz modeli, duży wybór materiałów obiciowych, wielość wzorów i barw pozwoli dopasować krzesło biurowe do zróżnicowanych oczekiwań i specyfiki pracy. Celem, jaki przyświeca nam w projektowaniu idealnych krzeseł biurowych, jest przede wszystkim ergonomia. Dążąc do zapewnienia najwyższego poziomu wygody, oferujemy krzesła o różnej wysokości. Odpowiednie wyprofilowanie oparcia gwarantuje stabilizację kręgosłupa. Minimalizuje w ten sposób dotkliwe bóle przeciążeniowe i zapobiega rozwojowi chorób cywilizacyjnych.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland