Nowoczesne i klasyczne sofy do hotelu

Obiekty hotelowe to wymagające przestrzenie w projektowaniu wnętrz. Współwystępowanie stref o różnym charakterze decyduje o konieczności ich aranżacji w zgodzie z przeznaczeniem i z uwzględnieniem odmiennych potrzeb gości. Odpowiedzią na te oczekiwania są nowoczesne i klasyczne sofy – dumne następczynie szezlongów, które w arystokratycznych kręgach służyły za miejsce popołudniowej drzemki. Z uwagi na zamiłowanie do funkcjonalności współczesne sofy i sofki mają jednak niewiele wspólnego z wyszukanymi leżankami. Ich nietuzinkowy wygląd czyni je doskonałym uzupełnieniem wnętrz aranżowanych w stylu modernistycznym. Doskonale wkomponują się również w stylizacje pałacowe. W przestrzeniach hotelowych sofy od Style Home będą wprost idealną propozycją do stref relaksu, takich jak: foyer, pokoje czy części jadalne.

Łączenie wygody i funkcjonalności to nasza specjalność!

Sofy od Style Home są ważnym elementem aranżacji wnętrz wielu hoteli i obiektów noclegowych zarówno w naszym kraju, jak i poza granicami. Dzięki połączeniu estetyki wykonania, atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności stają się elementem dekoracji części hotelowych lub restauracyjnych. We wzornictwie sof kierujemy się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również komfortem użytkowania i praktycznością. Produkty z naszych kolekcji spełniają więc najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa i higieny oraz mają atest Instytutu Jakości. Wykonane są z materiałów trudnopalnych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy wilgoć. Na życzenie zamawiającego istnieje możliwość podniesienia poziomu trudnopalności do poziomu CRIP5.

producent sof - Style Home – gwarancja najwyższej jakości i konkurencyjnej ceny

Jesteśmy polskim producentem mebli hotelowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Tak długa obecność w branży pozwoliła nam zapoznać się z potrzebami klientów i elastycznie reagować na zmiany ich gustów. Mamy świadomość, że prowadzenie biznesu hotelowego bywa sporym wyzwaniem. W związku z powyższym w szerokiej ofercie Style Home można znaleźć spory wybór sof hotelowych dostosowanych do różnych zdolności budżetowych i czasowych ram realizacji. Oferujemy możliwość zakupu „od ręki” bądź opcję projektowania mebli na indywidualne zamówienie, z zachowaniem dłuższego terminu realizacji. Dążąc do najwyższego standardu obsługi, możemy zapewnić również transport własnym taborem samochodowym.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland