PRODUCENT SOF

Gdy projektujemy sofy, naszym celem jest zawsze stworzenie mebla, który będzie na równi elegancki, wygodny i bardzo wytrzymały.

więcej

Wszystkie oferowane sofy wykonane są z komponentów o podwyższonej wytrzymałości, spełniające brytyjskie (najbardziej na świecie rygorystyczne) standardy higieny i bezpieczeństwa.

SOFY OD PRODUCENTA

By zaspokoić zróżnicowane oczekiwania, mamy ofertę prostych, minimalistycznych sof i foteli, która spodoba się poszukującym mebli tapicerowanych do wnętrz nowoczesnych; ale także propozycję przygotowaną specjalnie dla osób oczekujących klasycznych rozwiązań – meble o zaokrąglonych kształtach, wyraźnych pikowaniach, wzorach, których atrakcyjność jest nieprzemijająca.

How far will you
go to get comfortable?

CUSTOMISE: YOUR STYLE – YOUR SPACE – YOUR FURNITURE

MADE IN POLAND

PRODUCENT SOF

Zapewniamy najwyższy komfort i wygodę. Doskonale wyprofilowane oparcia oraz optymalnie głębokie siedziska produkowanych przez nas sof i foteli gwarantują wygodne podparcie pleców i pozwalają przyjąć pozycje najwygodniejszą dla relaksu i przyjemne odciążenie mięśni. Nasze narożniki, sofy, fotele dostępne są w obiciu z tkanin o szerokiej gamie wzorów i kolorów oraz w wykończeniu ze skóry naturalnej.

Część kolekcji jest modułowa, a więc jej elementy można dowolnie zestawiać, tworząc układy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Warto wziąć pod uwagę, że w ramach aranżacji można zestawiać sofy z fotelami z różnych kolekcji, uzyskując ciekawe, niebanalne rozwiązania aranżacyjne.

Made In Poland