Stolik kawowy czy stół jadalniany? – tworzymy z pasją na miarę potrzeb!

W zakresie naszej działalności mieści się nie tylko produkcja krzeseł i mebli wypoczynkowych, ale również stołów i blatów. Wszystkie modele wyróżniają się stabilną konstrukcją i wysoką precyzją wykonania. Dokładamy wszelkich starań, by nie tylko cieszyły oczy użytkowników, ale również były praktycznym rozwiązaniem i doskonale komponowały się z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Produkty marki Style Home to gwarancja stabilności konstrukcji i wysokiej precyzji wykonania.

Blaty, podpory i nogi stołowe

Zajmujemy się zarówno projektowaniem oraz tworzeniem stołów i stolików, jak i sprzedażą elementów konstrukcyjnych: blatów, podpór i nóg stołowych. Blaty wykonujemy wyłącznie z drewna dębowego i bukowego, które zapewniają wysoką jakość i wieloletnią trwałość. Wybór wybarwienia powierzchni blatu pozostawiamy do decyzji klienta. Asortyment naszej marki jest również odpowiedzią na potrzeby producentów stołów i stolików. Zróżnicowanie modeli podpór i nóg stołowych z pewnością zadowoli miłośników klasycznych rozwiązań i zwolenników innowacyjnych projektów.

Podążamy z duchem czasu i znamy się na najnowszych trendach!

Z zaciekawieniem obserwujemy zmiany w meblarstwie i najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Sami również nie ustajemy w poszukiwaniu nowych inspiracji, projektując oryginalne i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki elastycznemu podejściu zaspokoimy zróżnicowane potrzeby klientów. Tworzone przez projektantów Style Home stoły i stoliki spełnią oczekiwania osób preferujących nowoczesnych design i aranżacje w stylu skandynawskim czy loftowym. Będą także trafnym wyborem dla pasjonatów tradycyjnych aranżacji.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland