Wysokiej jakości krzesła od producenta

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości krzeseł o rozmaitym wzornictwie i stylu wykonania. Podczas ich procesu produkcyjnego wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze materiały konstrukcyjne i obiciowe, które gwarantują komfort użytkowania i ponadprzeciętną trwałość. Dzięki temu modele tworzone pod szyldem naszej marki przez długie lata stają się elementem aranżacji wnętrz w przestrzeniach użytkowych, takich jak: lokale gastronomiczne, obiekty hotelowe czy biura.

Poznaj kolekcje krzeseł od Style Home!

Krzesła
bankietowe
Krzesła
biurowe
Krzesła
do restauracji

Krzesła drewniane – propozycja dla miłośników klasyki

W trakcie 20-letniej działalności w branży meblarskiej mieliśmy okazję być świadkami wielu zmian trendów w aranżacji wnętrz. Jesteśmy przekonani, że mimo ewolucji poczucia estetyki drewno pozostanie klasykiem o ponadczasowej popularności. W naszym asortymencie zarezerwowaliśmy więc dla niego zaszczytne miejsce. Lite drewno dębowe i bukowe to stały element konstrukcyjny wielu krzeseł w kolekcji Style Home. Dzięki różnym możliwościom wybarwienia nie tylko sprawdzi się jako dekoracja wnętrz o klasycznym wystroju, ale także zapewni przytulny klimat bardziej modernistycznym i minimalistycznym przestrzeniom.

Krzesła tapicerowane – idealne rozwiązanie dla ceniących wygodę

Tapicerowane krzesła marki Style Home są przeznaczone do intensywnego użytkowania w miejscach publicznych. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikacje i zgodność z restrykcyjnymi brytyjskimi normami. Wprawdzie mają atesty trudnopalności, ale – w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów – możemy podnieść ten poziom do CRIP5. Dopełnieniem tapicerowanych krzeseł jest eleganckie obicie, które pokrywa całość konstrukcji bądź występuje w newralgicznych miejscach, takich jak: siedzisko, oparcie czy podłokietniki. Nietuzinkowe tkaniny od światowej klasy hiszpańskich, portugalskich, brytyjskich i belgijskich producentów podkreślają wysoki kunszt wykonania naszych produktów.

POLSKA

HEADQUARTERS

STYLE HOME CONTRACT
Poznan, Poland

Operations Team
Pytaj o certyfikowane produckty FSC(R)
Pytaj o certyfikowane produkty FSC ®
Scroll to Top
Made In Poland